Oferujemy Państwu zdalną pomoc informatyczną. W celu połaczenia się zdalnie z twoim komputerem musisz pobrać z naszej strony program, uruchomić go i skontaktować się z nami telefonicznie.

 
 
 
 atera  atera
 Diagnoza zdalna klienci indywidualni
 Diagnoza zdalna klienci biznesowi

Jest to bardzo wygodna i praktyczna usługa, dzięki której nasi technicy zdalnie mogą usunąć większość usterek dotyczących oprogramowania na Państwa komputerze. Warunkiem jest jedynie dostęp do internetu o prędkości przynajmniej 256 kb/s.

 

Korzyści wynikające z usługi zdalnej pomocy:

  • Możliwość usunięcia usterki programowej praktycznie na każdym komputerze w Polsce i za granicą podłączonym do sieci internet;
  • Naprawa komputera bez konieczności zawożenia go do serwisu;
  • Niższy koszt naprawy w porównaniu z typową usługą serwisową;
  • Krótszy czas oczekiwania na usunięcie usterki;
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa (szczegóły poniżej);
  • Brak konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

 

Usługa jest w pełni bezpieczna. Połączenia są szyfrowane za pomocą protokołu SSL. Wszelkie działania technika są widoczne na ekranie monitora.

W przypadku niemożności zdalnej naprawy usterki, możemy zaproponować wizytę technika u Klienta lub naprawę w naszym serwisie mieszczącym się w Marklowicach przy ul. Wyzwolenia 118

Usługę zdalnej pomocy świadczymy w dni robocze w godz. 7.30 - 20.00.

W szczególnych przypadkach możliwa jest interwencja o innej porze, po uprzednim uzgodnieniu.

Opłatę za naprawę pobieramy po wykonaniu usługi na podstawie wystawionej faktury VAT - 30 zł NETTO za każde rozpoczęte 30 minut.